Selles praktilises õpitoas räägime esmalt sellest, miks ja kuidas me muretseme, et saaksid seda kasutada teadlikuks muretsemise vähendamiseks.

See koolitus sobib sulle, kui: 

  • Sa lükkad sageli edasi olulisi otsuseid, sest sa ei tea kindlalt, kuidas su otsus erinevaid asju mõjutada võib.
  • Oma või laste tulevikule mõeldes tekib sinus ärevus, sest nii paljud asjad su ümber tunduvad aina hullemaks minevat.
  • Sul on vahel tunne, et sa ei saa oma laste ja teiste lähedaste üle üldse rõõmu tundagi, sest mure nende pärast matab su enda alla.
  • Sa jätad asjad välja ütlemata, sest muretsed, mida teised sinust arvavad või kuidas see neid tundma paneb.
  • Sa muretsed oma tervise pärast ja kipud tänu sellele ka alatasa endale olematuid haigusi külge pookima.
  • Sa püüad pidevalt kõike ja kõiki kontrollida, sest kui sa seda ei tee, siis on sul varnast võtta mitmeid musti stsenaariume, mis kõik juhtuma hakkavad.
  • Kokkuvõttes, tundub sulle vahel, et sa kipud peas looma musti tulevikustsenaariume, mis panevad kohati kahvatuma isegi J.R.R Tolkieni või Agatha Christie teosed.

Koolituse käigus on sul võimalus ennast lähemalt analüüsida ning mõista seda, mis sinu sees toimub. Suurem eneseteadlikkus aitab sul tõhusamalt muretsemist ennetada ja peatada.

Ma annan su tööriistakasti ca kolmkümmend erinevat tööriista, mida saad kasutada nii kiireks muretsemise peatamiseks kui ka pikaajaliselt muretsemise harjumuse murdmiseks.

Osalejate tagaside:

Pille: "Tahaksin väga tänada eilse õpitoa eest! Minu meelest suurepärane ülesehitus, põhjendatud ja põhjalik lähenemine, piisavalt selgitusi inimese füsioloogia poolt ning igati praktiline tööriista kast.Tundsin peale koolituse lõppu elevust ja energiapuhangut. Aitäh!"

Birgit: "Kõigepealt – jällegi, reedene loeng oli super! Möödas on ainult kolm päeva, aga minu ’muretsemise oskused’ on nüüd täiesti teisel tasemel."

Krista: "Suur aitäh Sulle väga sisuka, kaasakiskuva ja vajaliku koolituse eest! Mulle tuli päris mitu kirja, kus osalejad annavad super head tagasisidet :)."

Rita: "Veelkord suur tänu! Väga selge, konkreetne ja praktiline koolitus, mida saab oma edaspidises elus kenasti rakendada. Ning Sinu esitus oli toredalt rõõmsameelne, soe ja kodune."

Ülle: "Aitäh! Väga kasulikud nõuanded!"

Katrin:"Suur tänu! Juba sellel nädalal oli eelmise korra soovitustest kasu!


NB! Antud õpituba on sulle kogu aeg kättesaadav veebikoolitusena. Saad läbida koolituse sulle sobival ajal, kohas ning tempoga. 

Koolituse leiad siitKüsi lisainfot või telli õpituba oma kollektiivile või sõpruskonnale:

Email again: