Sinu aitamisel kasutan ma holistilist teraapiat, Human Designi, üleminekuteraapiat, teetatervendamist (ThetaHealing®) või kombinatsiooni nendest. Muidugi on vahel vaja ka lihtsalt inspireerivat või selgust loovat nõustamist.

Holistiline rännak suurendab sinu enda panust tervenemisesse, sest sul on võimalus ise ülesse leida alateadvuses peitunud negatiivsed emotsioonid ning sündmused, need läbi tunnetada ning vabaks lasta, et saaksid uued ja toetavad mustrid asemele lasta.

Human Design aitab sul ennast ning teisi paremini mõista ning luua oma ellu rohkem kergust ja enesekindlust. 

Üleminekuteraapia on hea tehnika sügavaks lõdvestuseks, kui sul on näiteks väga stressirohke periood, sind valdab kestev ärevus või sul on raske ennast esialgu avada. 

Teetatervendamine on meetod, mis aitab leida ülesse sinu piiravad uskumused, tunded ja käitumismustrid ning need ka kohe uute ja toetavatega asendada.

Alati ei peagi just olema probleem, et minu poole pöörduda. Piisab soovist oma elu natuke paremaks muuta. Leiame koos võimalusi su tänaseid suhteid paremaks muuta või üldse suhteid luua, aitan sul enda seest leida vastuseid sulle tähtsatele küsimustele või näiteks otsida uut suunda era- või tööelus.

Lisaks individuaalsele nõustamisele on vahest hea osaleda ka mõnel inspireerival koolitusel. Selleks jälgi koolituskalendrit või kutsu mind rääkima üritustele või oma organisatsiooni.

Minu lugemisnurgast ja Facebooki lehelt Elamise Kergus, leiad ispireerivat ning harivat lugemist, samuti saad tellida minu raamatu "Elamise kergus".

Registreeri seansile katrin.alujev@gmail.com


Registreerida võid ka siit: 

Email again: