Teetatervendamise abil saab kiirelt muuta selliseid emotsionaalseid või füüsilisi takistusi, mis mõjutavad sinu igapäevast elu ja heaolu. Piiravad uskumused mängivad suurt rolli nii meie kodustes suhetes, tööl, rahaasjades kui ka tervislikus seisundis. Oma piiravaid uskumusi ning harjumusi on vahel raske endal märgata, olen sulle selles toeks. 

 

Teetatervendamise (ThetaHealing®) seansi eesmärk ongi kindlaks teha ja muuta sinu alateadvuses peituvaid piiravaid programme, mis põhjustavad sulle probleeme ning takistavad elamast sellist elu, mida tegelikult soovid. Teetatervendamine (ThetaHealing®)  võimaldab oluliselt kergemini tuvastada sinu alateadvuses peituvaid piiravaid mustreid, kui tavaline vestlusel põhinev teraapia. Piiravate uskumuste asendamine toetavate uskumustega, aitab ka sinu füüsilisel kehal terveneda.

Teetatervendamine tegeleb uskumustega neljal tasandil: tuum-, geneetilisel, ajaloolisel ja hingetasandil.

Tuumuskumused on uskumused, mida oleme õppinud lapsepõlvest alates kuni tänaseni ja need paiknevad aju frontaalsagaras.
Geneetilisel tasandil on uskumused, mille oleme oma esivanematelt kaasa saanud.
Ajaloolise tasandi uskumused on kollektiivse teadvuse mälestused ja tõekspidamised.
Hingetasandi uskumused hõlmavad kõike seda, kes me tegelikult oleme ja need uskumused tulevad meiega kaasa elust elusse.
 
Teetatervendaja kasutab oma töös fokusseeritud teeta-sagedusel toimivat meditatsiooni sarnast protsessi, et aidata kliendil terveneda.

Inimese ajul on neli peamist sagedust: alfa, beeta, delta ja teeta sagedus.
  • Beeta – sellel sagedusel oleme me oma igapäevaste toimetamiste juures, oleme erksad ja aktiivsed. Enamus inimesi veedab suurema osa oma ajast just sellel ajusagedusel.
  • Alfa  – sellel sagedusel inimene on üleval, kuid lõõgastunud. Kui sa sulged oma silmad ning unistad, siis liigub su aju tõenäoliselt alfa sagedusele. Sellel sagedusel oled sa ka tavaliselt meditatsiooni algfaasis. Uuringud on näidanud, et näiteks reiki energiaga tervendavad kasutavad alfalaineid.
  • Teeta – sellel sagedusel oled sa üleval, kuid see on väga sügav lõõgastusseisund. See on sügava meditatsiooni sagedus, sellel sagedusel on su aju, kui hakkad uinuma või oled just tõusnud, see sagedus saavutatakse ka hüpnoosis. Teetalained valitsevad meie teadvuse ja alateadvuse vahel asuvat meeleosa. Neis on hoiul mälestused ja tunded, seal peituvad peituvad algpõhjused meie hoiakutele, uskumustele ning käitumisele.
  • Delta – sellel sagedusel inimene magab sügavalt ega näe und.
Teetasagedus on ka nö muutunud teadvuse seisund, mis võimaldab meil vaadata alateadvusesse ning saada ühendust välja või universumiga (kuidas keegi seda nimetab).

Nii müstiline kui ka energia abil tervendamine tundub, võib selle kohta öelda, et see on kaasaegse kvantfüüsika kohtumine vaimsete praktikatega - tervendamisega. Vast oled näinud aastaid tagasi populaarseks saanud filmi „What the Bleep do we know!?“ :)? Kui ei, siis soovitan, see selgitab nii mõndagi :). Veidi põhjalikuks uurimiseks soovitan Lynne McTaggarti raamatut "Väli" või Candace B.Berti "Kõik, mida on vaja teada, et tunda end jumalikult."

Miks on hea tegeleda alateadvuses peituvate uskumuste ja hirmudega?
Teadlaste sõnul toimub lausa 80% meie aju tegevusest alateadvuse tasandil. Juba alateadvuse kontseptsiooni rajaja Freud võrdles alateadvust jäämäega, mille olulisem, kuid samas täiesti hoomamatu osa, on varjatud vetesügavustesse. Kuivõrd see hõlmab suuremat osa sinu ajutegevusest, siis, kas ei oleks hea omada paremat ülevaadet sellest, mis peitub sinu alateadvuse koridorides? Kas Sa tead, milliseid aspekte need varjatud mõttemustrid Sinu elus mõjutavad? Ja kuidas?

Kindlasti oled märganud, et teatud mustrid sinu elus kipuvad korduma, siin taga on alateadvuses peituvad uskumused, mis mõjutavad sinu harjumuslikku käitumist. Vahest oled märganud ka seda, et mõnikord ärritab sind väga tugevalt mingi täiesti tähtsusetuna tunduv asi, ka selle taga on mingi alateadvusesse peidetud salvestis. Isegi kui oled tõeline positiivse mõtteviisi pooldaja, poevad aegajalt sinu mõtetesse ja tegudesse mingid kummalised negatiivsed mustrid, ilmselgelt on teadvus ja alateadvus eri meelt.

Uskumused tekivad, kui mõtted fikseeruvad nii mälus kui käitumises. Mõtted, mis muutuvad mälestuseks ja mida ajus tõena talletatakse ei pruugi siiski tõesed olla, nad on olnud lihtsalt tugevama emotsionaalse laenguga, kui teised mõtted. Kuna mõistus arvab, et need on õiged, siis on neid keeruline muuta. Järelikult jätkab ta nende toetamist vaatamata sellele, et see kahjustab nii sinu vaimset kui ka füüsilist seisundit. Uskumused muutuvad meie mõtlemise peremeesteks ja meie oleme justkui autopiloodil.

Ma ei usu juhustesse, ma usun, kõik meie elus juhtub põhjusega, me ise loome oma mõtete, sõnade ning tegudega endale elu, mida elame. Tõenäoliselt oli raamatul „Saladus“ suur roll toomaks meie igapäevasesse kõnepruuki mõiste külgetõmbeseadus. See seadus toimib sinu elus igal hetkel ja peamiselt juhib seda sinu alateadvus.
Kui iga meie mõte, sõna ja tegu on loov, siis tundub see väga suur vastutus? Nii ongi :). Kui sa julged sügavamale enda sisse vaadata ning õpid tundma ka oma alateadvuses peituvaid mustreid, siis omad oma elu üle palju paremat kontrolli. Nii on palju lihtsam oma elu eest vastutust võtta.


Kust on ThetaHealing® alguse saanud?
ThetaHealingu® ehk teetatervendamise meetodi lõi Vianna Stibal, kes avastas meetodi toimivuse ennast ravides ning on seda meetodit nüüd juba aastakümneid ka teistega jaganud. Kui soovid täpsemat informatsiooni, siis leiad selle rahvusvaheliselt kodulehelt www.thetahealing.com. ThetaHealingu® rajaja Vianna Stibali mitmed raamatud on tõlgitud ka eesti keelde ning inglisekeelsed raamatud on ka Eestis hästi tuntud Hay House kirjastuse Top 10 raamatute hulgas.

Kuidas ma pean valmistuma seansiks?
Ainus, mida vajad seansi jaoks on avatud meel ja soov oma elu paremaks muuta.
 
Kuidas seanss välja näeb?
Seanss algab vestlusega, mille käigus leiame küsimuste abil ülesse teemad, millega soovid antud seansil tegeleda. Tavaliselt kombineerin ma teetatervendamise konstellatsioonitehnikaga. Seanss lõppeb taas lühikese kokkuvõtva vestlusega.

Kui kaua seanss kestab?
Seanss kestab 1,5-2 tundi.
Põhimõtteliselt võimaldab see meetod ka lühemaid seansse, kuid tõsisema tulemuse saavutamiseks soovitan ma siiski rohkem aega investeerida. 

Mitu seanssi mul vaja on võtta?
See on väga individuaalne, sõltub millega soovid tegeleda ja kui põhjalikult enda sisse vaadata. Mõned probleemid või väljakutsed vajavad mitmeid kohtumisi, kuid reeglina tunneb klient juba esimesel kohtumisel oluliselt paranenud enesetunnet. Kui soovid oma ellu suuremat muutust, siis soovitan võtta alguses näiteks 4 seanssi üsna väikeste vahedega ning seejärel võime kohtuda juba aeg-ajalt vastavalt sinu sisetundele.

NB! See on tõhus ja lihtne tehnika, kuid eeldab seda, et sa hakkad ise oma elus peale seanssi vajalikke muudatusi tegema! 
Registreeri seansile: 

Email again: